Analityk IT

Analityk IT

Filed under: Łódź | Informatyka-Programowanie

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Projektowanie rozwiązań informatycznych
Analiza systemowa, biznesowa aplikacji i procesów realizowanych lub zamawianych u podmiotów zewnętrznych
Definiowanie i zbieranie wymagań
Dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów IT
Bieżąca współpraca z dostawcami

Wymagania:

Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego/IT w sektorze finansowym
Zdolność analitycznego spojrzenia na procesy biznesowe
Znajomość UML i BPMN
Wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań
Wysokie umiejętności komunikacji z osobami na różnych poziomach stanowisk w organizacji
Umiejętność tworzenia specyfikacji/ dokumentu wymagań/ analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe)

Oferujemy:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną
« Team Leader / Senior PHP Developer
Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy (Bielsko-Biała) »