Księgowa / Księgowy

Filed under: Warszawa | Finanse, Księgowość, Bankowość

Program Juventa sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
Zakres obowiązków: księgowanie faktur zakupu (towary, koszty) księgowanie oraz wystawianie dokumentów sprzedaży pomoc przy sporządzaniu deklaracji VAT księgowanie raportów sprzedażowych oraz innych dokumentów księgowych przygotowywanie płatności oraz ewidencja wyciągów bankowych kontrola rozrachunków z kontrahentami analiza kont współpraca z pracownikami aptek ewidencja zakupu towarów oraz kosztów Wsparcie działu w bieżących projektach
Wymagania:
Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego wykształcenie wyższe (rachunkowość bądź finanse, ew. student studiów zaocznych),
2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomość programów księgowych (Symfonia) dobra znajomość pakietu MS Office, zaangażowanie, dokładność, systematyczność
Miejsce pracy: ul. Odrowąża Warszawa
Aplikacje prosimy przesyłać na adres wpisując w tytule wiadomości "księgowość"
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
« JAVA Developer z językiem niemieckim
Kucharz »