Front-End Developer (nr ref. 8508428057)

Filed under: Wrocław | Internet - E-Commerce

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
Dla naszego Klienta, firmy tworzącej aplikacje webowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Front-End Developer

Zadania:
* Jako Front-End Developer Kandydat będzie odpowiedzialny za wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacjach frontendowych.

Od Kandydatów wymagamy:
* Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3;
* Znajomość narzędzi typu LESS CSS/SASS;
* Znajomość frameworków CSS (Twitter Bootstrap itp);
* Znajomość GIT.

Mile widziane:
* Znajomość AngularJS lub podobnych;
* Doświadczenie w tworzeniu komponentów dla Twitter Bootstrap;
* Znajomość PHP i frameworków dla tego języka.

Firma oferuje:
* Pracę w doświadczonym zespole;
* Udział w ciekawych i skomplikowanych technologicznie projektach;
* Nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0);
* Naukę języka angielskiego z Native Speakerem;
* Pakiet medyczny Medicover;
* Elastyczne godziny pracy;
* Atrakcyjne wynagrodzenie;
* Kartę Multisport;
* Pokój rozrywki z grami planszowymi i grami na Xbox;
* Owocowe poniedziałki - zapas witamin w postaci owoców;
* Wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe.

Numer referencyjny: ref8508428057 W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Specjalista ds. Kadr
Projektant Programista Java (dział eservices) »