Projektant Programista Java (dział eservices)

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref1715256105

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

  Zakres obowiązków:

* Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie

  Wymagania:

* 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

* Znajomość Java, JSON, XML, Web Services, Spring, Maven

* Umiejętność pracy w zespole nastawionym na realizację ściśle określonego zadania

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

* Zdolność do adaptacji w zespole

* Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji

  Mile widziane:

* Znajomość Apache CXF, AngularJS, XSL, HTML5, JSF, Tomcat, WebSphere

* Doświadczenie w pracy z HTML, Javascript, CSS, JQuery

* Doświadczenie w pracy z Eclipse, SOAP-UI, MS SQL Server

  Firma oferuje:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

* Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,

* Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),

* Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),

* Pakiet prywatnej opieki medycznej,

* Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),

* Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

* Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Front-End Developer (nr ref. 8508428057)
Strategic Account Manager »