DORADCA FACHOWY - DZIAŁ AGD

DORADCA FACHOWY - DZIAŁ AGD

Filed under: Wrocław | Sprzedaż i handel

W naszym sklepie Saturn Planet Wrocław II w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

DORADCA FACHOWY - DZIAŁ AGD

Miejsce pracy: Wrocław

Zawsze potrafisz najlepiej doradzić naszym Klientom. Świetnie orientujesz się w branży. Jesteś odpowiedzialny za sprzedaż, prezentację towaru i dbałość o ofertę. Przy tym współpracujesz blisko z zespołem, kierownictwem, biurem, kasą, serwisem i magazynem.

Jesteś osobą pełną pasji i energii, która charakteryzuje się inicjatywą w działaniu. Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi, jesteś otwarty i chętny do pomocy Klientom. Bardzo dobrze znasz produkty z Twojego działu oraz na bieżąco śledzisz nowinki branżowe. Miłe usposobienie, zaangażowanie, entuzjazm i odporność na stres są dla Ciebie oczywiste.

W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny (Medicover, Benefit System). Oferujemy możliwość stałego rozwoju, dostęp do nowoczesnych technologii, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.

Administratorem danych jest Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o..
« hedge fund accountant
Kelner/ Kelnerka- Tychy »