Pracownik produkcji (m/k) (nr ref. PP/KAT/0516)

Filed under: Katowice | Produkcja

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz uprawnienia hakowego.

Pożądane:

Obowiązki:
- obsługa powierzonych maszyn,
- zapewnienie ciągłości produkcji,
- wizualna kontrola jakości.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- pracę w systemie 3-zmianowym,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik_produkcji_lo4zzm_klo41z/11954-9581-25-jxx-1292.html

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl
« Kasjerka/-ka w sklepie z pieczywem
Opiekun Klienta z sektora Biznes&Edukacja - Kielce »