Introligatornia - Wykrawanie Materiałów, Poznań

Filed under: Poznań | Produkcja

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) - przyjazna atmosfera, przejrzyste warunki pracy, wsparcie kandydatów tak działamy już od 11 lat. Zaufało nam już wielu Klientów i Pracowników w kraju i zagranicą. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Krajacz - Operator Maszyn Introligatorskich
Lokalizacja: Poznań
Oferujemy:
Stawkę od 13 zł brutto/h
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę
Dodatek za pracę w nocy (praca w systemie 3-zmianowym)
Przyjazną atmosferę
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wymagamy:
Dokładności i precyzji
Zdolności szybkiego reagowania, podzielności uwagi
Umiejętności przestrzennego widzenia
Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej i/lub wykształcenie kierunkowe
Obowiązki:
Wykrawanie papieru, oklejek i innych materiałów
Obsługa krajarki (B1)
Zachowywanie porządku na stanowisku pracy
Dbanie o powierzony sprzęt, konserwacja powierzonych maszyn
Prosimy o dołączenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
« młodszy/a księgowy/a
inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności »