Przedstawiciel Avivy

Filed under: Legnica | Sprzedaż

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam
34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Posiadasz pierwsze doświadczenia w sprzedaży akwizycyjnej (preferowane branże: telefonia,telewizja, kablowa, nieruchomości, bankowość) i chcesz dalej się rozwijać?
Chcesz mieć zapewniony training on the job i jednocześnie zarabiać pod opieką doświadczonego Menedżera?
Dołącz do nowego projektu, mającego na celu rozwój jednego z kluczowych kanałów sprzedaży naszych produktów.
Miejsce pracy: Legnica
Region: dolnośląskie
Czego oczekujemy od Kandydatów:
Umiejętności pozyskiwania nowych klientów i rozwijania rynku
Skuteczności w działaniu i orientacji na rezultat
Chęci do nauki i zaangażowania w pracę
Jakie będą Twoje zadania:
Budowa bazy klientów w pierwszym etapie współpracy skupisz się na pozyskiwaniu nowych kontaktów
Sprzedaż produktów i opieka nad klientami w kolejnym etapie stajesz się samodzielnym Przedstawicielem
Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej cały czas będziemy dbać o Twój rozwój
Co oferujemy?
Stałe wynagrodzenie w pierwszym okresie współpracy budujesz rynek i zarabiasz!
Wynagrodzenie prowizyjne i motywujący system premiowy, zależny od wyników sprzedaży
Udział w projekcie, w którym stawiamy na przygotowanie rynku a potem na sprzedaż
Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
« inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności
iOS Software Developer »