Senior Developer JavaScript - React.js / Backbone.js / Angular.js (nr ref. 1277414396)

Filed under: Kraków | Internet - E-Commerce

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy działającej w sektorze platform gier liczbowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Senior Developer JavaScript - React.js / Backbone.js / Angular.js

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku JavaScript w tym znajomość zasad OOP
- Doskonała znajomość jednego z framework'ów MVC: Meteor.js, Backbone.js, Angular.js, React.js, Chaplin, Knockout.js, Ember.js
- Znajomość jednej z bibliotek JavaScript: jQuery, Underscore.js,
- Znajomość zasad modularnego CSS oraz jednego z framework'ów
- Znajomość jednego z pre-procesorów CSS, jak: SASS, LESS, Stylus
- Dobra znajomość Git
- Chęć do rozwoju oraz nauki nowych technologii
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pożądane:
- Znajomość Node.js

Obowiązki:
- Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych
- Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
- Realizacja peer reviews w ramach zespołu
- Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów
- Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
- Praca z wykorzystaniem TDD i CI

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny - 14000-16000 PLN
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz pracę wśród profesjonalistów
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
- Praca w środowisku i projekcie o zasięgu międzynarodowym
- Bogaty pakiet socjalny
« Kucharz
KELNER EVENTOWY »