Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta - małopolska

Filed under: Kraków | Sprzedaż

Poszukujesz pracy?
Jesteś doświadczony w zakresie sprzedaży/obsługi klienta? Interesujesz się prawem lub księgowością?

Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta
Lokalizacja: małopolska

ZADANIA
Sprzedaż produktów wydawnictwa B2B
Realizowanie założonych celów sprzedażowych
Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Obsługa klientów z zakresu prawa i księgowości
Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA
Znajomość obszaru prawa/księgowości
Doświadczenie w pracy z obsługą klienta - mile widziane
Sumienność oraz pracowitość prawo jazdy kat. B
Gotowość do pracy na podstawie własnej działalności

OFERUJEMY pracę w renomowanej firmie wydawniczej atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju narzędzia pracy elastyczny czas pracy

Lub wyślij swoje CV na adres: [Apply online] z dopiskiem Przedstawiciel handlowy
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« Młodszy specjalista ds. księgowych z językiem francuskim
PRACOWNIK BIUROWY - PRAKTYKANTKA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO »