Wydawca magazynowy

Wydawca magazynowy

Filed under: Bydgoszcz | Produkcja

Grupa
Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w
Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Ciągły rozwój Grupy sprawił, że aktualnie poszukujemy osoby do pracy w
Zespole Magazynowym
CAN-PACK S.A. w Bydgoszczy na okres 5 miesięcy z zatrudnieniem przez Agencję Pracy Tymczasowej na stanowisku:

Wydawca Magazynowy
Nr Ref.: WM/BG/2015

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku osoby będzie należało prowadzenie prac transportowo załadunkowych zgodnie z przepisami BHP, oraz:
dokonywanie kontroli podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami instrukcji ISO, dokonywanie aktualizacji stanów magazynowych w poszczególnych polach składowych, dokonywanie wyrywkowej kontroli przekazywanych do magazynu wyrobów gotowych i złomów pod względem odpowiedniego zgodnego ze zleceniem sposobu pakowania.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, umiejętność obsługi wózków widłowych czołowych, uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli, samodzielność i operatywność w działaniu, mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:
zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej na okres 5 m-cy, pracę w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi, sposobność do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, możliwość zdobycia stałego zatrudnienia dla wybranych osób po zakończeniu umowy przez APT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem
numeru referencyjnego w temacie wiadomości
na adres: [Apply online]

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
« Młodszy kupiec
Specjalista ds. Rozwoju Rynku »