Technik Utrzymania Ruchu

Filed under: Jastrzębie-Zdrój | Instalacja - Utrzymanie - Serwis

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.
W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
Jastrzębie Zdrój

Obowiązki:
programowanie maszyn i komponentów utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń testowanie i diagnozowanie usterek rozpoznawanie oraz zgłaszanie wad i awarii planowanie napraw

Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne minimum roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu
maszyn i urządzeń wymagane uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV dobra znajomość systemów automatyki praktyczna znajomość dokumentacji technicznej umiejętność czytania schematów elektro-pneumatycznych

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji praca w pełnym wymiarze godzin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://wyghrconsulting.startpraca.pl/application/form/204776/141/1
« Inżynier FMEA z j. angielskim w Automotive
Księgowy ds. zobowiązań - dział zarządzania jakością »