Magazynier - operator wózka widłowego

Filed under: Gdańsk | Produkcja

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk Szadółki
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
Korzystny dojazd do miejsca pracy,
Dyspozycyjność,
Chęć do pracy.
Obowiązki:
Prace magazynowe w firmie produkcyjnej,
Przewożenie wózkiem widłowym materiałów,
Kontrola zgodności stanów magazynowych,
Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14; 12-20 od poniedziałku do piątku),
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [Apply online] w tytule e-mail podając nr ref. OWW/02/16
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 10554
Numer referencyjny: OWW/02/16
« Programista .NET – Warszawa
Programista PHP »