Windykator Terenowy

Filed under: Chojnice | Finanse - Ekonomia

NOBILON - firma pożyczkowa prężnie rozwijająca się na polskim rynku od 8 lat, obsługująca klientów z sektora poza bankowego, poszukuje ambitnych osób, które zasilą dotychczasowy zespół, na stanowisku:

Miejsce pracy: Chojnice,Człuchów
Nr referencyjny: WT/Chojnice
Obowiązki:
windykacja terenowa należności przeterminowanych
ustalanie aktualnych danych teleadresowych dłużników
sprawna obsługa powierzonego terenu
raportowanie

Wymagania:
doskonała organizacja czasu pracy
komunikatywność i pewność siebie
zaangażowanie w powierzone zadania
dyspozycyjność
wykształcenie minimum średnie
prawo jazdy kat. B
niekaralność

Oferujemy:
wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
stabilne warunki zatrudnienia
umowa o pracę (podstawa + premie)
samochód (nieoznakowany)
telefon
zadaniowy czas pracy
stałe wsparcie przełożonego (merytoryczne i praktyczne)
możliwość awansu oraz rozwoju
cykliczne konkursy
szkolenia wdrażające

Kandydatom z konkurencji zapewniamy dyskrecję.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez niniejszy portal.

« Software Engineer .NET
Coder PHP - Front & Back End - MySQL - HTML »