Kierownik Sprzedaży Pomp i Sprężarek do gazów/ Praca zdalna

Filed under: Warszawa | Inżynieria - Konstrukcje - Technologia

Dla Polskiej firmy będącej producentem i dystrybutorem m.in. pomp próżniowych, spręzarek, pokryw i korpusów, olejów i smarów, poszukujemy kandydata na stanowisko
Kierownika Sprzedaży Pomp i Sprężarek
Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres Obowiązków:
Budowanie relacji z Klientami w wybranym sektorze rynku
Pozyskiwanie potencjalnych Klientów (firmy chemiczne, wodociągowe koksownie, gazowe)
Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych
Negocjacja warunków współpracy
Doradztwo i szkolenia produktowe
Utrzymywanie dobrych relacji z dystrybutorami, partnerami i klientami
Zarządzanie portfelem Klientów

Wymagania:
Otwartość do odbywania podróży służbowych
Doświadczenie w sprzedaży pomp (próżniowych)dmuchaw i sprężarek
Wykształcenie Inżynierskie
Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (słownictwo branżowe/ techniczne) poziom min. B2

Oferujemy:
Umowę o pracę
System premiowy (w okresie budowania rynku ekwiwalent premiowy)
Narzędzia pracy (samochód również do celów prywatnych, laptop, telefon)
Szkolenia (zewnętrzne i wewnętrzne)
Rozwój w firmie w której dobra atmosfera to podstawa.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

« Coder PHP - Front & Back End - MySQL - HTML
Zatrudnimy Elektryków budowlanych w Hamburgu i Fuldzie »