Zatrudnimy Elektryków budowlanych w Hamburgu i Fuldzie

Filed under: Wrocław | Praca fizyczna

Walter-Fach-Kraft jesteśmy solidnym, niemieckim pracodawcą. Na rynku pracy istniejemy od ponad 18 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w zatrudnianiu najlepszych fachowców do pracy. Obecnie dysponujemy 33 filiami na terenie Niemiec. Prowadzimy również swoją stacjonarną filię w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 1900 zadowolonych pracowników, w wielu interesujących branżach. Naszym głównym założeniem jest tworzyć pozytywną atmosferę pracy, ponieważ zadowolony pracownik to również zadowolony pracodawca.

Damy Ci dobrą pracę oraz niemiecką gwarancję solidności.
Szukasz pracy? Chętnie podejmiesz ją już teraz? Dobrze trafiłeś!

Poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk budowlany z jęz niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie pomiarów technicznych,
- ocena stanu technicznego.
- montaż, instalacja i naprawy instalacji elektrycznych,
- projektowanie sieci elektrycznych oraz tras odgromowych w budynkach,
- trzymanie się ustaleń dokumentacji technicznej,
- konserwacja instalacji, urządzeń elektrycznych, kabli napowietrznych i elektrycznych,
- kucie otworów i wnęk pod puszki i rozdzielnice,

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok (warunek konieczny),
- dobra organizacja pracy własnej i skupienie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
- ważne uprawnienia elektryczne,
- dokładność i sumienność,
- sprawność fizyczna i manualna.

Dlaczego warto do Nas aplikować?

- gwarantujemy niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- zachowane niemieckie standardy,
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
- zapewniamy pomoc w organizacji miejsca pracy, zakwaterowania,
- umożliwiamy długofalowe zatrudnienie,
- zależy nam na twoim zadowoleniu i wzajemnym zaufaniu.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [Apply online]

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl
oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.
« Kierownik Sprzedaży Pomp i Sprężarek do gazów/ Praca zdalna
Back Office Support - praca z językiem słowackim »