Koordynator Projektów Klienta (QMAF QC_WNS)

Filed under: Wrocław | Kadra zarządzająca

QMAF to szybko reagująca grupa specjalistów w zakresie bezwzględnego utrzymania jakości dostaw.
Eliminujemy wady z łańcucha dostaw gdziekolwiek się pojawią. U dostawcy komponentów, w transporcie, w magazynie, na linii produkcyjnej, przed wysyłką, u finalnego odbiorcy produktu. Gwarantujemy jakość w całym łańcuchu dostaw - miedzy dostawcą a odbiorcą.
Więcej o nas na www.qmaf.pl

Zakres obowiązków:

Realizacja projektów klienta
Opracowywanie specyfikacji technicznej
Budowa i zarządzanie zespołem

Raportowanie czasu oraz wyników pracy zespołu
Zarządzanie powierzonymi narzędziami i materiałami
Identyfikacja potrzeb szkoleniowych podległego zespołu, szkolenia BHP, ogólne i stanowiskowe nowego personelu
Odpowiedzialność za pracę zespołu

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów
Wymagane doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem
Mile widziana znajomość branży produkcyjnej
Dobra znajomość języka angielskiego
Dokładność, samodzielność, myślenie analityczne
Gotowość do odbywania podróży
Wysoka organizacja pracy własnej i ukierunkowanie na cel
Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole, konsekwencja i umiejętność egzekwowania informacji
Prawo jazdy kat. B poparte praktyką

Oferujemy:

Ciekawą pracę i możliwość poznawania nowych środowisk.
Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.
Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
Pracę w nowoczesnej, rozwojowej firmie z młodym i kreatywnym zespołem osiągającym wyznaczone cele
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt freelancerski
Smartfon, laptop i inne niezbędne narzędzia

Prosimy o składanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim ze szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego oraz podaniem okresu dyspozycyjności. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wyślij swoja aplikację podając w tytule: QC_WNS na adres: [Apply online]

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.
« Operator wózka widłowego wysokiego składu (nr ref. MIDO/06/13)
Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych z j. niemieckim »