Księgowy/Księgowa

Filed under: Lublin | Finanse - Ekonomia

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Lokalizacja: Lublin

Obowiązki:
- Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów w zakresie majątku trwałego zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, podatkowymi, Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości oraz wewnętrznymi unormowaniami Spółki.
- Ewidencja transakcji dotyczących majątku trwałego głównie oddania do użytkowania, likwidacji, transferu oraz innych na podstawie dokumentacji otrzymanej z poszczególnych jednostek biznesowych Spółki
- Przygotowywanie i opracowywanie raportów oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem jednostek biznesowych.
- Weryfikacja i uzgodnienie transakcji w zakresie majątku trwałego z jednostkami biznesowymi w celu wyeliminowania błędnych zapisów oraz zapewnienia prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach Spółki

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- znajomość zagadnień z Rachunkowości i Podatków w szczególności w zakresie Środków Trwałych i WNiP,
- znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem,
- studia ekonomiczne (może być w trakcie),
- analityczność, metodyczność, skrupulatność,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w SSC, BPO będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
- umowa o pracę,
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
- możliwość zdobycia cennych doświaczeń,
- dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna.

Informacje dodatkowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
« Corporate Sales Manager (Hotel 4*)
Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. włoskim »