Opiekunka osób starszych do Niemiec

Filed under: Międzyrzecz | Służba zdrowia

Firma z doświadczeniem w branży opiekuńczej na terenie Niemiec zatrudni opiekunki osób starszych. Działamy na rynku 10 lat. Jani 24 to firma, która dba o swoich pracowników. Gwarantuje rzetelność i bezpieczeństwo przy wysyłaniu swoich pracowników do pracy za granicą w opiece.

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (podstawy)
- życzliwość i cierpliwość dla osób starszych

Pożądane:
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą -Prawo jazdy

Obowiązki:
- spędzanie czasu z podopiecznym
- opieka natury fizycznej tj. pomoc w ubieraniu się, toalecie, kamieniu, przyrządzaniu posiłków.

Jest to niejednokrotnie praca z osobą, która nie jest w stanie sama się sobą zająć, należy więc dbać aby:

-regularnie się odżywiała
-przyjmowała leki
- towarzyszyć jej w prowadzenie domu

Oferujemy:
- legalną współpracę,
- zwrot kosztów podróży,
- wyżywienie i zakwaterowanie w domu u podopiecznego,
-dodatkowe ubezpieczenie medyczne,
- krótki czas oczekiwania na pracę,
- indywidualny dobór oferty do oczekiwań opiekunki,
- pomoc koordynatora przez cały okres trwania zlecenia
« Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych z podstawowym angielskim Norwegia
Programista aplikacji mobilnych na platformę Android (nr ref. 9885441855) »