Programista aplikacji mobilnych na platformę Android (nr ref. 9885441855)

Filed under: Wrocław | Internet - E-Commerce

Dla jednego z naszych Klientów firmy specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Programista aplikacji mobilnych na platformę Android

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
* znajomość języka JAVA
* doświadczenie w pracy z Android SDK (w tym UI i Android Support Library)
* dobra znajomość języka angielskiego
* nieszablonowe myślenie i kreatywność
* śledzenie nowości technologicznych i wychodzenie z inicjatywą do wykorzystania ich w projektach firmy
* zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Pożądane:
* doświadczenie w pracy z innymi platformami mobilnymi
* znajomość JUnit
* doświadczenie z Google Play
* doświadczenie w pracy w metodologii Scrum (lub innej z grupy metodyk Agile)
* dbałość o szczegóły
* zainteresowanie mobilnymi technologiami

Obowiązki:

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* udział w międzynarodowych projektach
* świetną atmosferę
* dodatkowe benefity
* najnowsze urządzenia do pracy

Numer referencyjny: ref9885441855 W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Opiekunka osób starszych do Niemiec
Sprzedawca »