Młodszy Specjalista ds. integracji produktów w sklepie internetowym

Filed under: Kraków | Administracja biurowa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy młodych, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Departamentu Marketingu:

Specjalista ds. integracji produktów - budujesz.pl oraz morele.net

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net .
Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijający się sklep internetowy. APLIKUJ!

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
- Podstawowa znajomość produktów z branży budowlanej i elektronicznej
Będziesz zajmował się wprowadzaniem produktów do oferty sklepów budujesz.pl oraz morele.net
Wymagamy przynajmniej podstawowej znajomości produktów z branży budowlanej i elektronicznej.

- Status studenta
Stanowisko, na które możesz aplikować to inkubator talentów. Chcemy zatrudniać ludzi młodych, dla których może to być nawet pierwsza praca. Będziesz miał okazję poznać kulturę pracy w naszej organizacji, a po pewnym czasie będziesz mógł aplikować na inne stanowiska w firmie.

- Umiejętność obsługi komputera
Będziesz pracował w firmie technologicznej, odpisywał na maile i wiadomości, korzystał z narzędzi informatycznych oraz dbał o prawidłowe przypisanie produktów do kategorii. Z tego względu wymagamy bardzo dobrej obsługi komputera. Mysz i klawiatura to Twoi najlepsi przyjaciele, a magiczne skróty typu CTRL+F; CTRL+C itp. jesteś w stanie wyrecytować z pamięci o każdej porze dnia i nocy :)

- Umiejętność szybkiego uczenia się
Na tym stanowisku będziesz miał okazję wiele się nauczyć. Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do nauki oraz wykazujących się inicjatywą.

Obowiązki:
- Dodawanie nowych produktów do oferty budujesz.pl i morele.net na podstawie cenników dostawców
- Komunikacja z innymi działami i wprowadzenie produktów na podstawie wymagań wewnątrzfirmowych
- Raportowanie wyników

Oferujemy:
- Naszą wiedzę. Nauczymy Cię wszystkiego, co sami wiemy o e-commerce
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
- Pracę w młodym, zgranym zespole, z fajną atmosferą
- Pracę stacjonarną na pełny etat w biurze w centrum Krakowa
- Elastyczny czas pracy. Nie musisz przychodzić na 8:00 i wychodzić o 16:00
- Wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanej pracy
- Dofinansowanie do karty multisport
« TECHNIK OBSŁUGI BUDYNKU (na zastępstwo)
Telecommunication Engineer - nowotworzone IT Center »