Telecommunication Engineer - nowotworzone IT Center

Filed under: Częstochowa | Informatyka - Programowanie

Opis stanowiska:
Międzynarodowa firma z branży automotive, która buduje swoje centrum IT w Polsce, poszukuje doświadczonego kandydata gotowego do podjęcia pracy na stanowisku Telecommunication Engineer.Obowiązki: kompleksowe wsparcie systemu komunikacji głosowej (projektowanie, rozwój, implementacja usług) administracja oraz nadzór nad środowiskiem telekomunikacyjnym i infrastrukturą samodzielne rozwiązywanie problemów oraz monitoring dokonywanie aktualizacji oraz usprawnień utrzymywanie kontaktu z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe bardzo dobra znajomość angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy) minimum 3 lata doświadczenia w obszarze sieci oraz systemów teleco solidna wiedza w obszarze usług telefonicznych, IPBX i technologii VoIP znajomość oprogramowania Cisco CallManager lub analogicznych rozwiązań innych producentów wiedza w zakresie środowisk LAN i WAN certyfikaty Cisco będą dużym atutem

Oferujemy:
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku ekspertów udział w szkoleniach technicznych pakiet benefitów forma zatrudnienia: umowa o pracę
« Młodszy Specjalista ds. integracji produktów w sklepie internetowym
Pracownik Ochrony obiektu handlowego - Warszawa Bródno »