Python Developer

Filed under: Kraków | IT

Dla naszego Klienta dużego portalu internetowego poszukujemy Python Developera. Z usług naszego Klienta korzysta dziennie 18.000.000 użytkowników dodatkowo w skład wchodzi ponad 200 różnych portali. W skład platformy wchodzą m.in platformy: wideo, serwisy dostarczające treść. W dużej mierze oparte są one na bazach NOSQL. Klient kładzie bardzo duży nacisk na przepustowość i wydajność.
Nr ref.: 36723
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
Rozwijanie platformy Autoryzacji i Transakcji integrującej produkty dla całej spółki w tym spółek za granicą
Programowanie aplikacji w językach skryptowych i bazodanowych
Bieżąca analiza stanu systemu i przedstawianie wniosków
Dbanie o rozwój środowiska CI systemów budowanych w zespole produktowym.
Oczekiwania:
Ukończone studia wyższe kierunkowe informatyczne mile widziane
Dobra znajomość języka programowania Python
Dobra znajomość systemów bazodanowych Oracle i PL/SQL lub PostgreSQL i PL/pqSQL
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość metodyk TDD i rozwiązań CI
Doświadczenie w tworzeniu usług w modelu JSON-RPC
Umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne, orientacja na cel, umiejętność kreatywnego myślenia oraz umiejętności analitycznego myślenia
Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
Mile widziane:
Znajomość technologii Redis, Cassandra , MySQL
Znajomość technologii Node.js, RabbitMQ
Oferta: projekty dla 18 milionów użytkowników praca w metodyce Agile praca w firmie IT (software house) nowe technologie: Node.JS, Angular, dużo rozwiązań chmurowych oraz cały zespół DevOps elastyczne godziny pracy i forma zatrudnienia
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
« Pracownik magazynowy do zbierania zamówień
Kierownik recepcji »