Specjalista ds. utrzymania ruchu

Filed under: Poznań | Produkcja

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Poznań

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Obowiązki:
Odpowiedzielność za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i napraw okresowych maszyn i urzadzen;
Koordynowanie przegladów i napraw okresowych z planami produkcyjnymi;
Zakup i utrzymywanie poziomu zapasow części zamiennych;
Asystowanie przy montażu sprzętu produkcyjnego;
Zapewnienie prawidłowego wykonania przeglądów i napraw okresowych;

Wymagania:

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
Wykształcenie techniczne;
uprawnienia SEP do 1 kV;
Umiejętność czytania rysunków technicznych;
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
Samodzielność w działaniu;
Dyspozycyjność;

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie;
Umowa o pracę;
Współpraca z profesjonalistami w dynamicznym środowisku;
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynku;
Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Spawacz (z nauką języka niemieckiego)
asystent/ka w dziale HR z j. angielskim »