Pakowanie artykułów spożywczych - atrakcyjne wynagrodzenie/okolice Eindhoven

Filed under: Gliwice | Produkcja

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. ( Certyfikat nr 3171 ) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Stanowisko:
Pakowacz - praca przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu produktów z branży mięsnej

Miejsce pracy: okolice Eindhoven

OBOWIĄZKI:
- pakowanie produktów,
- przygotowywanie towarów do wysyłki do super i hipermarketów,

- kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:

- zaświadczenie o niekaralności,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- osoba młoda, energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków,
- zdolności manualne, zręczność,

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- cotygodniowe wypłaty,
- zakwaterowanie,

- ubezpieczenie,
- pomoc w załatwieniu formalności,
- dowóz do Holandii z terenu południowej Polski.

Aplikacje proszę kierować na adres: [Apply online]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
« Kierownik ds. operacyjnych
Doradca Klienta do placówki bankowej »