Obsługa sklepu internetowego z językiem duńskim, angielskim

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Mówisz w języku duńskim i angielskim?
Lubisz i cenisz sobie kontakty interpersonalne?
Chcesz pracować w przyjaznej, międzynarodowej firmie?

Obsługa sklepu internetowego w języku duńskim, angielskim
Lokalizacja: Warszawa

ZADANIA
Obsługa klientów sklepu internetowego z branży sportowej w języku duńskim i angielskim

WYMAGANIA
bardzo dobra znajomość języka duńskiego (C1/C2); bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2) entuzjazm i wysoki poziom zdolności interpersonalnych; doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane! dobra dykcja

OFERUJEMY
umowę o pracę oraz pakiet benefitów; atrakcyjne wynagrodzenie; przyjazną atmosferę pracy kursy i szkolenia;

Czekamy na Twoje CV!

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.
« Konsultant infolinii przychodzącej - oferta dedykowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - Kraków
Referent »