Wykładanie towaru, personel kasowy

Wykładanie towaru, personel kasowy

Filed under: Koszalin | Inne

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o.
wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Obecnie dla naszego Klienta Pilnie poszukujemy PRACOWNIKÓW w charakterze personelu pomocniczego w markiecie spożywczym

Obowiązki:
obsługa Klientów zgodnie ze standardami sklepu wykładanie asortymentu na półki sklepowe, obsługa kasy dbanie o standardy ustawiania produktów prace porządkowe

Wymagania:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku aktualna książeczka sanepidowska zaangażowania w wykonywaną pracę, dokładność, sumienność, punktualność.

Oferujemy:
pracę od zaraz elastyczne godziny pracy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie możliwość dodatkowego zarobku
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [Apply online] lub przyniesienie (wraz z aktualną książeczką sanepidu) osobiście do naszego biura przy ul. Zwycięstwa 137 w godz. 8:00 - 16:00.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
« Grafik
Team Manager »