Program Manager - SAP

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

1356176219

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

  Zadania:

* Nadzór nad programem wdrożenia systemu SAP w grupie spółek w Polsce

* Opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej zgodność wykonania projektów wdrożeniowych z budżetem czasowym i kosztowym

* Odpowiedzialność za zakończenie poszczególnych faz projektów zgodnie z harmonogramem

* Nadzór nad wytwarzaniem, odbiorem, testowaniem i wdrożeniem wykonanych projektów

* Nadzór i koordynacja pracy zewnętrznych dostawców usług wdrożeniowych

* Współpraca z właścicielami procesów biznesowych i zespołami wdrożeniowymi

* Budowanie dobrych relacji z klientem wewnętrznym i innymi zespołami

  Wymagania:

* Ukończona uczelnia wyższa - kierunek informatyka, telekomunikacja bądź kierunki pokrewne

* Kilkuletnie doświadczenie w realizacji dużych (wielooddziałowych) projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP - SAP realizowanych równolegle

* Doświadczenie w nadzorze i realizacji wdrożeń systemu SAP jako kierownik projektu

* Doświadczenie w koordynacji prac zewnętrznych dostawców usług

* Znajomość metodyk zarządzania projektami oraz co najmniej kilkuletnie doświadczenie praktyczne w ich stosowaniu

* Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu (min. 10 mln PLN/rocznie)

* Znajomość oraz doświadczenie w realizacji całego cyklu projektu: koncepcji, planowania, budżetowania, oraz samej realizacji zgodnej z harmonogramem

* Znajomość procesu planowania, koordynacji budżetu oraz planowania kosztów

* Umiejętność organizacji prac oraz zaangażowanie odpowiednich działów w określone etapy realizacji zlecenia

* Systematyczne raportowanie oraz ocena ryzyka

* Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób zaangażowanych w realizacje projektów

* Umiejętność motywowania członków zespołu projektowego

* Samodzielność w pracy

* Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne

* Umiejętność wyznaczania wspólnych celów projektowych

* Wysoko rozwinięte kompetencje "leaderskie"

* Doskonała umiejętność zapobiegania konfliktom i ich rozwiązywania

* Duża dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  Proponujemy:

* Umowę o pracę

* Atrakcyjny pakiet "socjalny"

* Możliwość kierowania jednym z największych wdrożeń SAP w Europie

« Specjalista w Dziale Zarządzania Produkcją
Lider zespołu sprzedażowego »