Przedstawiciel Handlowy (branża spożywcza)

Filed under: Łódź | Sprzedaż

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europie i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkującej wodę mineralną - w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren woj. łódzkego.

Zakres obowiązków:

budowanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami.

pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym (sklepy detaliczne, lokalne sieci, dystrybutorzy) na terenie woj. łódzkiego.

realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.

negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych.

planowanie i realizacja akcji promocyjnych.

rozpatrywanie reklamacji i efektywne rozwiązywanie problemów u klientów.

bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG - warunek konieczny.

preferowane doświadczenie we współpracy z klientami z rynku tradycyjnego.

umiejętność planowania i określania celów.

bardzo dobra organizacja pracy własnej, prokatywna postawa i dynamizm w działaniu.

umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office).

prawo jazdy kat. B.

Oferta:

zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę.

atrakcyjne wynagrodzenie.

narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

pakiet wewnętrznych szkoleń.
« C# Developer
Credit Analyst »