JavaScript Developera

Filed under: Zielona Góra | IT

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Obecnie dla klienta z Zielonej Góry poszukujemy:

Zadania:
Współpraca przy projektowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości produktów na światowym rynku telewizji cyfrowej.

Wymagania:
znajomość JavaScript, CSS3, MVC; znajomość HTML5 (w szczególności Video tag, WebSockets, WebWorkers, LocalStorage, WebDatabases) znajomość bibliotek QUnit, Jasmine, znajomość frameworków JQuery, Underscorse, umiejętność tworzenia kodu modułowego JavaScript z wykorzystaniem Require., ADM, znajomość techniki tworzenia aplikacji internetowych AJAX.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji, umowa o pracę, karta Mutisport, lekcje języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, szkolenia.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV poprzez "aplikuj".

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
« Credit Analyst
Junior Cash Collector with German »