Specjalista ds. Jakości

Filed under: Prudnik | Kontrola jakości

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Główne zadania:
Nadzór nad projektami wdrożeniowymi oraz przebiegiem certyfikacji ISO 9001,
Nadzór na jakością produkowanych elementów,
Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych, procesowych,
Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie norm jakościowych,
Odpowiedzialność za dokumentację jakościową oraz technologiczną,
Analiza systemów pomiarowych,
Wdrażanie narzędzi jakościowych, szkolenia pracowników

Wymagania:
Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży odlewnictwa,
Wykształcenie wyższe techniczne,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości,
Znajomość standardów ISO 9001,
Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- interesującą i odpowiedzialną pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
« Monter turbin wodnych niemiecka umowa o pracę
Junior GL Accountant with Spanish (II shift) »