frezer CNC

frezer CNC

Filed under: Tychy | Produkcja

Dla naszego Klienta zakładu obróbki mechanicznej w Kobiórze poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
frezer CNC
Nr ref.: 29510
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków: praca w systemie 3 zmianowym obróbka elementów z metalu frezowanie detali obsługa maszyn oraz programów graficznych do obróbki korygowanie programów oraz pisanie prostych programów przestrzeganie norm i procedur jakościowych
Oczekiwania: doświadczenie zawodowe jako frezer CNC wykształcenie średnie techniczne bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Oferta: atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
« Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
starszy referent w Pierwszym Referacie Obsługi Bezpośredniej w Drugim Dziale Obsługi Bezpośredniej »