Pracownik biurowy - archiwizacja dokumentów

Filed under: Gdańsk | Administracja biurowa

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY - ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

Obowiązki:
archiwizacja dokumentów; katalogowanie i skanowanie dokumentów; wprowadzanie danych do systemu; odbieranie/wysyłanie korespondencji; inne prace biurowe

Wymagania:
wykształcenie min. średnie; znajomość obsługi urządzeń biurowych; podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office; mile widziane doświadczenie w pracach biurowych; bardzo dobra organizacja pracy własnej; sumienność, dokładność i poważne podejście do obowiązków; chęć do pracy

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie stawkę godzinową możliwość nawiązania współpracy przy kolejnych projektach

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [Apply online] w temacie wiadomości wpisując nr ref. ARCH/GDA/2015
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez GRUPACON Sp. z o.o. do momentu wycofania zgody".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
« Kasjer/Kasjerka Zielona Góra- praca w weekendy
Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu »