Programista MS Dynamics AX

Filed under: Wrocław | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref1365771738

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

  Twoje zadania:

* Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX

* Opracowywanie dokumentacji technicznej

  Nasze oczekiwania:

* Wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne wyższe - dopuszczalny ostatni rok studiów

* Bardzo dobrą znajomość programowania w języku X++

* Bardzo dobrą znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych

* Wiedzę z zakresu administrowania serwerem MS-SQL

* Znajomość technologii Microsoft SharePoint, Microsoft Analysis Services, SQL Reporting Services będzie dodatkowym atutem

* Dobrą znajomość języka angielskiego

* Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku

* Podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i logistyki

* Podstawową wiedzę z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX:

* Finanse,

* Handel i Logistyka

* inne)

* Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

* Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

* Znajomość języka C#

  Oferujemy:

* Narzędzia pracy

* Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego

* Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej

  Inne:

* Praca zdalna

* Ilość stanowisk: 5

* Głównie szukamy Pracowników z rejonów: Warszawa, Wrocław, Katowice i Lublin.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Tester oprogramowania »