Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Filed under: Poznań | Finanse, Księgowość, Bankowość

L&A Europe Consulting Sp. z o.o., biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych, w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska: prowadzenie pełnej księgowości, udzielanie informacji klientom z zakresu ich obowiązków podatkowych, sporządzanie raportów i analiz, stały i bezpośredni kontakt z klientami biura.
Wymagania: min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości (najlepiej w biurze rachunkowym), aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych (PIT, CIT, VAT), bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych (preferowane: Symfonia, Comarch Optima), bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel), bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności analityczne, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, przyjazną atmosferę pracy, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin pracy, możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
« Specjalista ds. Wsparcia Systemowego ze znajomością VBA
Doradca techniczno-handlowy - ocieplenia, tynki, farby »