Opiekun wewnętrznego klienta - nie sprzedaż! - język fiński

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Dla naszego klienta, lidera rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko
Opiekun Klienta (z językiem fińskim i angielskim)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Kompleksowe telefoniczne wsparcie klienta w języku fińskim - branża AGD/RTV

Wymagania:
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Pozytywne nastawienie
Dobra dykcja
Znajomość języka fińskiego co najmniej na poziomie min. B2
Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie min. B1
Mile widziane: Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:
Umowę o pracę
Profesjonalne szkolenie wstępne - w pełni płatne przez pracodawcę
Przyjemną atmosferę, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Elastyczny grafik
Zapraszamy do aplikowania: http://interpermit.es-candidate.com/pl/application/form/228491/0/1/

Odwiedź nas na Facebooku:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "o ochronie danych osobowych", dz.u. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group sp. z o.o. numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.
« Ustawiacz Wtryskarek / Lider Zmiany
Specjalista ds. rekrutacji »