Traktorzysta

Filed under: Szczecin | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy zarówno w Polsce jak i za granicą potrafimy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy
Zachodniej.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

prawo jazdy kat. T, czynne,
umiejętność pracy w grupie,
sumienność,
punktualność.

Obowiązki:
praca przy utrzymaniu czystości terenów zielonych,odśnieżanie

Oferujemy:
umowę o prace,
prace od zaraz,
atrakcyjne wynagrodzenie.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [Apply online] z załączeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).
« Konsultant ds. personalnych
Programista Ruby on Rails »