Operator mieszalni farb - poligraf

Filed under: Bydgoszcz | Produkcja

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OMIESZBDG/09/15

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

Obsługa maszyny mieszającej farby,
Kontrola jakości procesu produkcji.

Wymagania:

Wykształcenie poligraficzne lub pokrewne,
Umiejętność dostrzegania szczegółów i widzenia barw,
Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej,
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
Szkolenia specjalistyczne,
Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny OMIESZBDG/09/15 w temacie wiadomości na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
« Programista Ruby on Rails
Pracownik pomocniczy w markecie budowlanym »