Specjalista ds. Sprzedaży w branży HR

Filed under: Gdańsk | Sprzedaż

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami Biznesowymi
- budowanie długotrwałych relacji z Klientem
- umawianie spotkań handlowych , weryfikowanie potencjału danego rynku
- tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
- odpowiedzialność za realizację celów i raportowanie o wynikach i postępach w realizowanych działaniach

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku handlowym / telemarketing/ Call Center lub w branży outsourcingu personalnego mile widziane
- silna dyscyplina i organizacja pracy
- uczciwość i rzetelność
- umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy na podstawie zadań i celów ustalonych przez przełożonego
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie podstawowej korespondencji
- bardzo dobra znajomość Microsoft Office
- prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- stałe godziny pracy w systemie jednozmianowym
- możliwość rozwoju zawodowego

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online] tytułem ref. w temacie wiadomości: HAN/GDA/15.
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
« Konsultant SAP PY - Payroll
Elektryk »