Młodszy specjalista ds kadr i płac (z orzeczeniem) Łódź

Filed under: Łódź | Administracja biurowa

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się biura rachunkowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
- prowadzenie bieżących spraw kadrowych i płacowych
- prowadzenie dokumentacji personalnej (akta osobowe)
- obsługę oprogramowania kadrowo płacowego

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- wykształcenie min. średnie preferowane wyższe (mile widziane kierunkowe)
- doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
- mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy, w rozliczaniu pracowników delegowanych do pracy za granicą
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- znajomość programów kadrowo - płacowych
- biegła umiejętność poruszania się po Internecie
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska na adres [Apply online]

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
« Pomoc kuchenna
Kucharz- Jastarnia »