Front-End developer - programistyczne centrum kompetencyjne

Filed under: Katowice | IT

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Katowice

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line, a także w produkcji, tworzeniu rozwiązań technicznych i komercyjnych dla klientów z branży sportowej, w związku z rozwojem centrum programistycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Front-End developera. Poszukujemy osób od poziomu juniora po starszego specjalistę.

Zakres obowiązków:
rozwój zaawansowanych technologicznie stron internetowych, rozwiązań softwarowych dla klienta
współpraca z pozostałymi teamami zlokalizowanymi na całym świecie
współpraca z pozostałymi developerami z zespołu celem zapewnienia odpowiedniej jakości kodu
współpraca z managerem projektu w celu oszacowania oraz ustalenia szczegółów specyfikacji
tworzenie zaawansowanych rozwiązań

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku Webdevelopera lub programisty odpowiedzialnego za tworzenie kodu i zaawansowanych rozwiązań w zakresie rozwoju/modyfikacji stron internetowych
bardzo dobra umiejętność programowania w języku Javascript
praktyczna znajomość HTML, XHTML, CSS, XML, AJAX
dobra znajomość języka angielskiego - niezbędna do kontaktu z anglojęzycznym przełożonym oraz z zagranicznymi teamami
doświadczenie w pracy w oparciu o metodologie z zakresu Agile będzie atutem

Oferujemy:

ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość poznania najnowszych technologii
możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
przyjazną atmosferę pracy
nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
karta multi-sport
prywatna opieka zdrowotna
elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Pracownik magazynu (nr. ref. MIPM/05/15)
Koordynator ds. rozwoju IT »