Tax Manager

Tax Manager

Filed under: Warszawa | Finanse, Księgowość, Bankowość

Tax Manager

Warszawa

20039/001

Naszym klientem jest międzynarodowy bank uniwersalny.
Opis stanowiska / Job description:
Ocena ryzyka podatkowego w zakresie funkcjonujących w banku produktów oraz procedur;
Udział w strategicznych projektach bankowych w zakresie opiniowania kwestii podatkowych, samodzielne prowadzenie projektów w ramach zadań departamentu;
Bieżące monitorowanie ryzyk oraz przedstawianie rekomendacji;
Nadzór nad sporządzaniem kalkulacji podatku dochodowego od osób prawnych Banku i Podatkowej Grupy Kapitałowej;
Nadzór nad sporządzaniem rozliczenia podatku od towarów i usług oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych dotyczących podatku VAT;
Opiniowanie nowo wprowadzonych regulacji produktowych oraz projektów umów zawieranych przez bank od strony zgodności a obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

Kogo szukamy / Profile description:
Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze podatków w sektorze bankowym (bank, consulting, kancelaria);
Wyższe wykształcenie kierunkowe; preferowane: prawo, finanse i bankowość, ekonomia;
Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego - mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego;
Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej IFRS;
Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Samodzielność, rzetelności i terminowości;
Bardzo dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel;
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy / We Offer:
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
Praca z dużą ilością projektów
About Michael Page
Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.
« Praktykant/ka Java
Kierownik Sprzedaży Pomp i Sprężarek do gazów/ Praca zdalna »