Operator maszyn (m/k) (Bielany)

Filed under: Wrocław | Produkcja

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref.: OM/BIEL/0516
Obowiązki:
- obsługa maszyn i urządzeń,
- przygotowanie maszyn do produkcji (sprawdzenie parametrów maszyn i ewentualna ich korekta),
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,
- kontrola stanu maszyn i urządzeń,
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn (najlepiej spożywczych lub pakujących),
- wykształcenie min. zawodowe,
- zmysł techniczny, zdolności organizacyjne,
- gotowość do pracy w 4-brygadowym systemie czasu pracy,
- mile widziane aktualne badania sanepid - epidemiologiczne.

Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
- zatrudnienie na pełny etat,
- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- możliwość rozwoju zawodowego - system wewnętrznych awansów stanowiskowych,
- bogaty pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
« Merchandiser - praca dorywcza
A2R/ GL Accountant with English or German »