Doręczyciel korespondencji- Zgorzelec

Filed under: Zgorzelec | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

DORĘCZYCIEL KORESPONDENCJI-ZGORZELEC

Miejsce pracy: Zgorzelec (woj.dolnośląskie)

Opis stanowiska:
- odbieranie przesyłek z siedziby Inpost
- kontrola prowadzonej dokumentacji
- dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów
- codzienne rozliczanie się z przesyłek
- dokładne i terminowe raportowanie z wykonywanego zlecenia

Wymagania:
- dyspozycyjność pn-pt w godzi. ok. 6-18
- obowiązkowość oraz uczciwość
- niekaralność
- znajomość topografii Zgorzelca będzie dodatkowym atutem
- mile widziane prawo jazdy
- oferta skierowana również do osób z orzeczeniem

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- stałe wynagrodzenie,
- możliwa premia za sumienne wykonywanie zadań
- dopłata za paliwo
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikacji w temacie wpisując Doręczyciel korespondencji- Zgorzelec.

Przypominamy o zamieszczeniu klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)..
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://dppolskihr.startpraca.pl/application/form/202393/141/1
« source to pay specialist
Księgowa / Samodzielna Księgowa »