Specjalista ds. Informatycznych (IT Specialist)

Filed under: Poznań | IT

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Poznań

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Informatycznych (IT Specialist)

Obowiązki:
Utrzymanie i rozwój infrastruktury globalnej firmy produkcyjnej z oddziałem w Poznaniu;
Projektowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstwa z wykorzystaniem informacji od użytkowników;
Zarządzanie procesem planowania procesów technologicznych;
Udoskonalanie operacji, definiowanie standardów i zasad stosowanych w przedsiębiorstwie;
Szkolenie pracowników w zakresie stosowanych technologii;
Wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów i requestów z ich strony;
Praca w oparciu o KPI.

Wymagania:

Wymagania:
bardzo dobra znajomość systemów Windows 7/ Windows 8.x/Windows 10;
dobra znajomość Windows Server 2008 R / 2012 R2;
umiejętność administrowania środowiskiem VmWare 5.5/ Active Directory;
umiejętność administrowania infrastrukturą sieciową ;
Doświadczenie w rozwiązywaniu prroblemów z zakresu technologii Microsoft;
Bardzo dobra znajomość języka angielskigo;
Wysokie zdolności interpersonalne;
Inicjatywa, dynamizm w działaniu;
Doświadczenie jako IT Specialist mile widziane.

Oferujemy:

Korzyści:
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Liczne szkolenia, również zagraniczne;
Praca w międzynarodowym zespole;
Dodatkowe premie miesięczne/kwartalne/roczne;
Możliwość sponsorowania wydarzeń sportowych maratony, półmaratony, itd.;
Sponsorowane wyjazdy integracyjne;
Fundusz socjalny wyższa kwota z tytułu dodatkowego zasilania konta przez pracodawcę;
Dodatki urlopowe;
Telefon służbowy (iPhone 6).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Specjalista SEO / SEM
Przedstawiciel handlowy - Wrocław »