Pracownik ds sprzedaży

Filed under: Piła | Sprzedaż

TimoCom Soft- und Hardware GmbH jest dostawcą największej platformy transportowej w Europie. Działamy od 1997 roku, a stabilna pozycja firmy sprawia, że marka cieszy się uznaniem klientów w aż 44 krajach! Do rozwoju firmy niewątpliwie przyczynia się nieprzeciętny zespół pracowników. Obecnie zatrudniamy ich ponad 400, z czego blisko 50 w naszej placówce w Pile w firmie D.A. Korbut - Generalne Przedstawicielstwo na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP, które istnieje na rynku od 1999 roku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik ds. sprzedaży
Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie,
- stacjonarną pracę od poniedziałku do piątku,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
- przyjazną atmosferę,
- wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży, telemarketingu lub obsłudze klienta,
- wykształcenia min. średniego,
- dobrej znajomości obsługi komputera i MS Office,
- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- predyspozycji interpersonalnych oraz zaangażowania.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość branży TSL,
- doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy CRM.

Zadania:
- aktywna sprzedaż produktów firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
- przygotowywanie oferty cenowej, umów, negocjacje cenowe,
- aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy i produktów na rynku.

TimoCom Soft Und Hardware GmbH Przedstawicielstwo w Polsce: D.A. Korbut
Nr tel. +48 67 352 59 08 / e-mail: [Apply online] / www.timocom.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).
« Przedstawiciel handlowy - Wrocław
Pracownik do wykładania towaru w sklepie spożywczym (nr ref. wts/szc/2015) »