Pracownik produkcji, pakowacz

Filed under: Gliwice | Produkcja

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
Praca przy produkcji szkła (np. szklanki, kubki)
Rozpakowywanie, pakowanie, przekładanie szkła

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjność
Rzetelność
Umiejętność pracy w grupie
Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
Pracę w systemie III zmianowym
Możliwość zdobycia doświadczenia
Pracę w miłej atmosferze
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
« Konsultant ds. sprzedaży, Katowice
Pracownik Fizyczny »