Handlowiec Stacjonarny

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta-Call Center

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w obszarze zaopatrzenia biur, magazynów i warsztatów za pośrednictwem sprzedaży katalogowej - w związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Budowanie długotrwałych relacji z Klientami;

Zarządzanie portfelem stałych Klientów oraz pozyskiwanie nowych;

Telefoniczne kontakty - przychodzące i wychodzące;

Przygotowywanie ofert; Stała współpraca z centralą w Czechach.

Wymagania:

Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej (1-2 lata) lub obsłudze utrzymaniowej Klienta - warunek konieczny;

Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (B1-B2);

Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z Klientami;

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do nauki j. angielskiego;

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

Pracę w międzynarodowym środowisku;

Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:
« Doradca Klienta Nysa
Kierowca kurier Szwajcaria »