Pracownik biurowy

Filed under: Świętochłowice | Administracja biurowa

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Współpraca z oddziałami handlowymi, dowcawcami, magazynem w zakresie zamawiania i wysyłek towarów;
- Realizacja procesu zamówień;
- Kontrola stanów magazynowych;
- Archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:
- Doświadczenie w realizacji zanówień i w obsłudze Klienta;
- Obsługa komputera, MS Office;
- Obsługa urządzeń biurowych;
- Komunikatywność;
- Dążenie do realizacji zadań.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres: [Apply online]

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stegmann Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 1003/3)
« Kucharz w hotelu pięciogwiazdkowym - Poznań
KONSULTANT TELEFONICZNY »