Brygadzista (magazyn)

Filed under: Wrocław | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

MONDI Polska
Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:
zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu nadzór nad praca magazynu
(skrzyneczki logistyczne) planowanie codziennej pracy oraz dbanie o realizację wyznaczonych celów współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego mile widziane auto do dyspozycji doświadczenie w pracy na magazynie doświadczenie w komisjonowaniu, zarządzanu zespołem będzie atutem
dobra organizacja pracy
Gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy

Oferujemy:

Pomoc Konsultanta MONDI w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich
Płatne nadgodziny
Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
Możliwość podjęcia długofalowej współpracy
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
« Programista .NET – Lublin
Pracownik wsparcia administracyjnego ds. rozliczeń i faktur »